Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер 79

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
DavidGeono
Posts: 21514
Joined: Wed Sep 16, 2020 10:19 am

Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер 79

Post by DavidGeono » Sat Oct 17, 2020 1:44 am

Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер 79

Image

Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)
Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)

Фільм-номінант на премію Оскар-2020 у категорії "Найкращий фільм" розповідає про події, що відбуваються у Німеччині наприкінці Другої світової війни. 10-річний хлопчик Йоганнес лише нещодавно втратив сестру, а від батька з фронту давно немає новин. Хлопчик вирішує піти у військовий тренувальний табір, щоб стати таким же нацистом, як усе його оточення. Разом з цим він вигадує собі уявного друга – Адольфа Гітлера, але він постає в абсолютно несподіваному амплуа і має мало схожого зі справжнім ідеологом націонал-соціалізму. Але справжньою несподіванкою для Йоганнеса і його друга стає переховування матір'ю у будинку маленької єврейки, яка перевертає увесь світ 10-річного хлопця.

Студія Warner Bros. З огляду на попередній рік, можна зробити підсумок, що кіновиробники сьогодні орієнтуються на картини з елементами фантастики, автобіографічні фільми та якісні анімаційні стрічки. Тут відбулися три прем'єри, і всі потрапили до трійки лідерів. За словами критиків, фільм поєднав гумор та екшн, тому підійде і для перегляду з другою половинкою. виклала на своїй YouTube-сторінці другий трейлер супергеройського фільму «Хижі пташки (і фантастична Харлі Квін)» — спінофу «Загону самогубців». Дівчинка з малечку бачила, як співмешканець б’є маму, і щоб уникати постійних сварок батьків, воліла проводити час на вулиці, крадучи у заможних людей гаманці та коштовності. І коли ростуть покоління жінок, за яких чоловіки все вирішують, — це надовго утримується в пам’яті.

На друге місце спустилась американська пригодницька стрічка «Дулітл», котра заробила $1, 55 млн. Фільм «Хижі Пташки (та фантастична Харлі Квін)» (2020) яскрвий блокбастер від студії DC-comics. За сюжетом, після перемоги над злою Чаклункою, Джокер і Харлі Квінн повернулися в Готем. На третє вийшов британо-американський історичний блокбастер «1917», який зібрав $968 тис. На жаль, тенденція така, що переважно все зводиться до кількох посередніх сцен різанини, жартів про секс і власне аби-як знятого сексу. Однак, виявляється, чимало лиходіїв мріють про вбивство харизматичної дівчини.

Також для такої консервативної публіки, як в Україні, слово "емансипація" може нести негативний посил. За сюжетом, після перемоги над злою Чаклункою, Джокер і Харлі Квінн повернулися в Готем. Тут вони чомусь всі якісь жорсткі жінконенависники, правда, зовсім незрозуміло, що ж їм такого жінки зробили? Ні тобі мами-диктатора, ні тобі злої колишньої. Так, по ходу фільму є кілька моментів, коли нам показують, наскільки він психопат, але це не робить його цікавим, як би не намагався впоратися з цим завданням прекрасний актор. У Литві другого тижня місяця відбулися чотири прем'єри, причому одна з них виявилась продуктом українського виробництва. Трійку лідерів доповнив прем'єрний американський пригодницький фільм «Дулітл», який заробив $2, 34 млн.

Кінокомпанія Warner Bros. виклала на своїй YouTube-сторінці другий трейлер супергеройського фільму «Хижі пташки (і фантастична Харлі Квін)» — спінофу «Загону самогубців». За сюжетом Харлі Квін (Марго Роббі) разом з подружками (Джерні Смоллетт-Белл, Мері Елізабет Вінстед, Розі Перес, Елла Джей Баско) чинитиме опір кримінальному босу Чорній Масці (Юен Мак-Грегор).

Теги: Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм и онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) онлайн фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер 2020 Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм скачати Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися фiльм онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 дивитися онлайн фiльм hd Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн в хорошій якості х ф Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) онлайн hd Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) трейлер російською подивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)

Хіти прокату: @eyiqjil723 #fulqqvdr 8225 HO9ZBZNGF @abxppqc871 #wwaoq 2836 QPT43K98OT @hhlfouf231 #scdqijjz 373 TVCW7ZFBGR @prayrxzy665 #cetldphc 3527 MZ7H03DJ @fpntkqlt216 #pzonxatc 9682 02RWZ4QOB @decwnfm925 #xdflegeb 836 VNTGRO2O7B7 @iomwcgce772 #ookck 194 JQRKW7MH289 @upqwozh125 #gnyrqo 1056 UVV31F9D9H }
.

Post Reply