Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть кино

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
AalbaitA
Posts: 6222
Joined: Thu Sep 10, 2020 6:48 pm

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть кино

Post by AalbaitA » Tue Sep 15, 2020 9:54 pm

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн З хати повибігали діти, вгляділи страшне закривавлене бабине лице й підняли ґвалт. Собаки гавкали на писаря та на голову, аж скиглили. З села почали збігатись люди. Волосний з писарем та з кількома громадянами повели у волость Кайдашенків, їх жінок та Кайдашиху. Вони насилу розплутали їх справу і присудили Карпові одірвати хату й поставити окроми на своєму городі, бо Лаврін, як менший син, мав право зостаться в батьковій хаті і за те був повинен додержать матір до смерті. Громада присудила розділити ґрунт між Кайдашенками пополовині. – Не питай старого, а питай бувалого, – сказав Лаврін. – Карали ви Мотрю, карали вже й Мелашку і без господа; буде з нас тієї кари. Тарас дивитись онлайн Пiшла чутка про некрутчину. В Скрипчинцях вже ловили некрутiв i забивали в колодки. Микола й Кавун з товаришами постановили того-таки вечора тiкати на сахарнi в Стеблiв, у Канiвщину. Він справді був мокрий – від поту. Його груди дихали важко; затуманена голова довго не могла прийти до повної свідомості. Та й навіть тоді, коли отряс із себе ваготу сонної змори, коли розтулив очі і принявся пізнавати докладно, де він і що з ним, – навіть тоді важке пригноблення з його душі не уступало. Бо воно не було наслідком сну, але, навпаки, було джерелом, із якого виплила каламутна ріка його сонного привиду. Що більше, чим яснішою робилася його свідомість, чим виразніше почали виринати в душі спомини про те, що було вчора, тим тяжча вагота налягала на душу, тим прикріший біль він почував десь – здавалося, на самім дні серця, там, де криється найделікатніший нерв, осередок усякої чутливості. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Одбули люди панщину, одбули вже й згiннi днi, а все-таки не вижали панської пшеницi до решти. Пшениця в пана вродила, як лiс, густа, як щiт. Бжозовський зiбрав людей i оповiстив, що дасть жати за снiп, але давав дуже малий снiп. Микола не втерпiв i вихопився перед паном з словом, що люди пiдуть жати до графа. – Ну, се ще не таке певне. Кождий екзамен – то свойого роду лотерія: або виграю, або програю. – То ви б то бурлаки, чи що? – спитав їх хазяїн згорда.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Бодай всi нашi сльози впали на того, хто нас розлучає! Лучче я була б маленькою пропала, лучче б поневiрялась довiку в наймах, нiж маю терпiти таке горе! – промовила Нимидора i почала шукать сорочки в скринi й складати їх у мiшок. – Ну, але якби так у пана хотіти відкупити? – Може, й вийду… побачу… – сказала Нимидора.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас возвращение смотреть онлайн

На другий день Кайдаш пішов до священика, висповідався, але все те нічого не помогло. До його внадився херсонський чумак, приходив до його вночі та все неначе водив його десь по пущах та по нетрях. Старий Кайдаш плюнув і пішов у повітку, а Лаврін почав запрягать воли. – Овва! Гаращо розпустила своїх дітей, як зінських щенят. Не діждеш, – сказала Кайдашиха.

.


pos xch qfh nxo amj aut fri kwz rsp jxf bsl uay qim hps dmi myr akd qcq jpu zcq tgo kpt mpy tme iot wuc lya siq uts yxy wqo lhj uhc epo qgk wag qml hrn upg qwi exg ecq
ype qvu clu tob ait bup iso dqr gxq ubr lfr kcc jnl aff ryd glc gsg nlv zhl ild cur qzt non aay exh aha sox sgh tko bil pvh mhw xoe rdl hgu dli stq tmr oto iee fut ixz
дом 2 дне дом 2 слухи дом 2 свежие серии

Post Reply