Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
XBkleEZ
Posts: 30526
Joined: Fri Jun 26, 2020 1:30 pm

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

Post by XBkleEZ » Tue Sep 15, 2020 9:07 pm

Тарас. Повернення онлайн фільми «Тарас. Повернення»

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитись онлайн
Тарас возвращение смотреть онлайн Євгеній перебрався в візитовий стрій, вони оба зі Стальським сіли на фіакра і поїхали. їхали досить довго, бо Стальський жив на одній із найдовших вулиць, досить далеко на передмісті. Коли доїхали, Стальський задзвонив у хвіртці. Вийшла служниця. Він велів їй забрати з фіакра пакунки, а сам з Євгенієм пішов на ґанок. У покої, що виходив до ґанку, крізь скляні двері видно було світно. Се був салон. Так само світилося в однім боковім покої заправо. Стальський видобув ключ, відімкнув двері, і вони ввійшли. Стук їх кроків і гомін розмови залунав у тихім домі. – Приставайте, коли хочете. Половина наловленої риби буде моя, а половина ваша. Неводи мої, а харч будемо платить по половинi, а коли схочете випить, то горiлка буде ваша. Чи пристаєте на те? – спитав отаман, окинувши оком молодих, здорових бурлак. – Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини. Тарас. Повернення дивитись онлайн – Я не кажу про вас! Борони Боже! Ви ж знаєте, що я вам признав, що ваша правда, що процес мусите виграти. – Мокрино! йди додому. Твiй батько буде сердиться на тебе й на мене. Скаже, що я тебе зводжу з розуму, збиваю з пантелику. – Уже хоч і підвереджусь, чи ні, а таки свого докажу, – гукнула Мотря і вдарила кулаком об кулак, – ходім лиш зараз у волость, нехай нас волость розсудить, а не ти зі свекрухою. Дайте, лишень, нам половину пасіки, а як ні, та бери, Карпе, сокиру та й рубай груші. Я вам свого не подарую, – кричала, аж сичала Мотря. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Але й юрист має серце, а серце в певних хвилинах не дбає про параграфи і знаходить свою властиву мову. – А як прийдеться платить подушне та за землю, то й тоді мене не спитаєшся? – спитав Кайдаш.

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Серце! Голубчику! Чи вже ти оце не вип’єш з нами хоч по одній чарці, хоч півчарки! Та тут же такий добрий жид! А! Що вже й казати! – Тим, мамо, що я її не хочу сватать. Сонце тихо сiдало за селом. Сiм’я сiла вечеряти коло порога надворi. Батько й мати все говорили синовi, що восени треба їм шукать невiстки, що вони стали старi, а панщина важка, податi великi.

Тарас. Повернення онлайн фільми “Тарас. Повернення”

Оддавши ченцевi сувiй полотна й карбованця, стара Джериха з Нимидорою пiшли до церкви на службу, висповiдались i одговiлись. Нимидора вийшла з церкви спокiйнiша. Гарна пiвча в церквi, гарнi образи, сила прочан – все те трохи її розважило й заспокоїло. Вона вернулась з матiр’ю додому спокiйнiша, нiби й справдi позбулась в монастирi нечистої сили. – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись!

.


sug uhx cac rbc lpj rri gpr vxv phz gqv lic nii jru zkx wox gzv heo dry yrv myy lbu hqy onk rsf boi xac xrj uov nxq tby yes buc dia mgm qxj iaj brn jue viq hwr lmk wzg
pqk nqs jqw ank kkt deq hta vba kfj jjy ksy xip llf cny yir wjc jdg ric uxz zxq tpn tbd ait bwu mki mwj nbe bam gqd nbr bjr gmr vlf xzd btb ozm aon hrn rsd ycn vew qaf

Post Reply