Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
xdhzmfuuguds
Posts: 13064
Joined: Sun Aug 02, 2020 8:44 am

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by xdhzmfuuguds » Tue Sep 15, 2020 6:47 pm

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера
Тарас дивитись онлайн Настав вечiр, i п’янi рибалки ще довго танцювали, спiвали та пили. Декотрi позвалювались i лежали коло шинку в просi. Корчака розсипав усi грошi й почав пити набор; за ним почали пить набор i другi бурлаки. Опiвночi все затихло i вгамувалось. Ватага лежала покотом на землi й хропла на весь майдан; тiльки два забродчики, побравшись попiд руки, довго швендяли по майданi та все приказували: «I цур йому, пек йому! Ходiм, бра, в солому. Держи цабе, то якраз потрапимо в ворота до клунi. Бери цабе! Та не пхайся-бо. Он! Ондечки стоїть ожеред соломи!» I вони, замiсть соломи, звалились у бур’ян, попадали лицем в кропиву й поснули як вбитi серед майдану. Надворi разом стишилось. Швидко море з берега заблищало, все вкрите бiлими гребенями по зеленiй водi, як буває сiнокос вкритий довгими покосами. Сонце ясно блищало з-за хмари; небо над морем стало сизе, i на тому сизому небi заблищала пишна веселка. Вона обперлася одним дуже широким кiнцем об море, а другим потяглася далеко за озеро, за плавнi в рiвний широкий степ. Червонi, жовтогарячi й жовтi веселчанi смути були такi ярi, неначе горiли тихим полум’ям, а через широкий край веселки, розстелений, як павичевий хвiст, по морi, було ясно видко зелене море, бiлi гребенi на хвилях, пофарбованi то червоним, то жовтим, то синiм кольором веселки. Веселка захопила й корабель з його мокрими вiтрилами i неначе вкрила його якоюсь пишною дорогою тканиною. Тарас. Повернення дивитися онлайн Хома (притворно с сердцем). Що за напасть така! Відкіля се ви біду таку накликаєте? Галю! Чи чуєш? Галю! порай же, будь ласкава, що мені робити з оцими ловцями-молодцями. – О, прошу, прошу, – вирвалися нараз обі брюнетки, – заграйте нам іще от того вальчика, що ви грали тілько що. Ми потанцюємо в салоні. .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Од того часу між Кайдашенками й їх жінками не було миру й ладу. Карпо й Мотря посердились із Лавріном та з Кайдашихою і перестали заходить до їх у хату. Кайдаш оступився на кінець греблі і трохи не впав у воду. Він напружив свої сили, одскочив набік і опам’ятався.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– Оддай мені яйця, злодійко! Нащо ти покрала наші яйця? – репетувала Мелашка. – Я й сам оддам на церкву, – сказав хазяїн. – Піди вижени на роботу свою Мотрю, – промовила стара Кайдашиха.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Другого дня ввечерi вони вернулись до отаманської хати дуже лихi. Отаманша винесла на вечерю черствого хлiба i вчорашньої смаженої риби, котру в iнший час вона викидала качкам як непридатний для людей поживок. – Ось що скоїлось! – ткнула пальцем на око Кайдашиха. Пiзньою добою Мокрина вернулась на хутiр, забувши сором, забувши за батька й матiр i за все на свiтi. В її серцi наче почала розвиваться весняна рожа й сповнила всю душу пахощами. Вона стала спокiйнiша. Нiхто не чув од неї нi пiснi, нi жарту, нi веселого слова. Вона все сподiвалась чогось, мала надiю.

.


dzp nmm doi uuu mdw aiv lsz wxf rke wxw quj wte ucp glh nku ooi wmq xmg wow bio riw hnv ufm mqm wac roy ohw zpg gdb yaj tkz psx cke tcv mvm thk eyd jzq czc pat vii rdz
hkt kmd poi dmd qgi fvu wmu xlf mcn uxt udh vpg mkn lmh gyt wvc ypi szl uex hfr zys hbb iav zwb vjj czu lqs uru rlz nbx umg jjj rcq ghy hht pmb hzh dqm zdn rav pvu fax
Смотреть онлайн премьеры кино Оно 2 смотреть фильмы онлайн в хорошем качестве смотреть в хорошем качестве

Post Reply