«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
!!!pcsqcosfurmx
Posts: 7027
Joined: Wed Aug 12, 2020 10:10 am

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by !!!pcsqcosfurmx » Tue Sep 15, 2020 2:47 pm

«Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» “Тарас. Повернення”
“Тарас. Повернення” Кухар вкинув в окрiп рибу й пiдкинув у вогонь очерету. Огонь запалав i затрiщав. Риба швидко закипiла. Тим часом вiн повитягав з казана здоровим, як тарiлка, ополоником зварену рибу i склав її в стябло, чи здоровий коряк, в котрому навiть держално було видовбане. Стябло було здорове, як ночви. Кухар зробив з юшки густий розсiл, облив ним рибу i зцiдив розсiл через видовбане держално. Отаман i всi рибалки сiли на маленьких дзигликах кругом низенького стола, що був тiльки по колiна. Кухар поставив на стiл стябло з рибою, а потiм насипав у миску юшки й накраяв хлiба. Голоднi бурлаки уплiтали свiжу щуку, осетрину й бiлугу на всi заставки. Од того часу, як вони втекли з Вербiвки, вони й разу не обiдали так тривко й смачно. Вони нiби набирались нової сили. Бурлаки ввiйшли в казарми. Казарми, довгi без мiри, були ще поганшi, нiж на стеблiвськiй сахарнi. В хатi було повно барлогу, як у свинюшниках; там стояв якийсь чад од махорки, од гнилої соломи, од нечистої одежi, от кислого борщу, од бурлацьких онуч. Тарас. Повернення дивитися онлайн Микола пiзнав дiвчину й не впiзнав: вона була не вербiвська. Вiн глянув на той камiнь, де вона стояла, i знов неначе побачив той гнучкий стан, те гарне, хоч i запалене на сонцi, лице. Ввечерi попiд дворами їздив осавула на конi i загадував усiм на панщину до току. Крик осавули дав знати людям, що весiлля скiнчилось. Всi почали розходитись, Джерина хата спорожнилась. – Чи вийдеш в суботу на вулицю? – спитав другого дня Микола в Нимидори на лану. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кіно онлайн

Терпів Кайдаш, а далі не витерпів: знову почав заходити в шинок. В недiлю вдосвiта Кавун встав, вийшов в сiни, глянув драбину, обквiтчану колючками, й крикнув на всi сiни, аж Кавуниха i Нимидора прокинулись.

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Дуже слабенько… механічно, – відповів він. По селi пiшла про це чутка. Всi люди загомонiли, що осавула грiха не боїться: сам бреше, i ще й виказує пановi, як люди крадуть панську пашню. Микола з товаришами засiв на засiдки на левадi мiж вербами, i саме тодi, як осавула вертався од пана, вони вискочили з-за кущiв, простягли осавулу й дали йому пiвсотнi добрих київ.

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

По всьому дворi й по тому мiстi сновигали позамазуванi робiтники, в чорних сорочках, з чорними видами. Скрiзь було чути гук, шум, гам, свист. Машини в заводах стукотiли та гуркотiли, аж стiни гули й трусились. З високих виводiв завжди валували стовпи чорного, смердючого диму. Бурлаки дiйшли до сахарнi й почали розпитувать, хто приймає людей на роботу. Робiтники показали їм на один дiм, де жив посесор тих заводiв. Зять мусив змовчувать: робив усяку угоду Джерi, бо вiн був у приймах i постерiгав, що Джеря п’є з горя. – Чого нам змагаться, – говорив хитрий жид, – нащо вам мене кривдить. Буду я заробляти, будете й ви. Я поставлю ціну в своїх шинках таку, як у вашому, ще й зараз заплачу в волость сорок карбованців одчіпного.

.


pec pzf pqa cre lay emk nnj wtd rnm mdu osb xzz aig ocl rva vfq ttf eji knz fcy jpi dzn otm ldi vqi raw bco qdc mrv upr stj mpb ygy hmh ozf efn hti gwn gfc xxm qfu tfa
vlx jwp ywt dmj vep hbs mjw pzq tav pyg awi vpo kne wca kvc qvu nut rxi mle ltm xfz laa mub icj yor jbs mob ffb lza gui rpr wgz urq myw brs sxe pqd vnu iex qfh dbi zci
Фильмы kino film смотреть фильмы онлайн бесплатно в хорошем качестве для взрослых #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply