Фільм Тарас. Повернення Фільм «Тарас. Повернення»

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
XBkleEZ
Posts: 25876
Joined: Fri Jun 26, 2020 1:30 pm

Фільм Тарас. Повернення Фільм «Тарас. Повернення»

Post by XBkleEZ » Tue Sep 15, 2020 2:47 pm

Фільм Тарас. Повернення Фільм «Тарас. Повернення»

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Фільм «Тарас. Повернення»
Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Романтично-драматична сага Олександра Денисенка "Тарас. Повернення" в кінотеатрах України з 24 вересня! Приходьте на зустріч з Шевченком, Агатою, Усковим та багатьма іншими героями. – Ще й вона піде у волость! Утри передніше віскривого носа та тоді підеш у волость, – кричала Мотря. Фільм Тарас. Повернення Пiдросла я; мене один чоловiк найняв за няньку за три копи грошей та за сорочку на рiк. Господи! як я помордувалась з його малими дiтьми. Було хазяйка посадить менi на руки опецькувату дитину, а я ще й сама опецьок, сливинь дитина! Трохи не пiдвередилась тими дiтьми. Хазяїни пiдуть на поле, а мене покинуть дома з дiтьми. Дивлюся я, чужi дiти бiгають, гуляють в цiцi-баби, в хрещика, купаються, а менi не можна й одступать од дiтей. Господи, як менi хотiлось погуляти та побiгать! Якби була жива моя мати, i я гуляла б з дiтьми. «Ой мамо моя, доле моя! Нащо ж ти мене такою малою покинула?» – було, думаю я. Я ввесь свiй дитячий i дiвчачий вiк поневiрялась в чужiй хатi, у чужих людей i не зазнала ласкавого слова. – У тебе вже розуму, як у дірявому горшку; стільки, як у твоєї свекрухи! – кричала Мотря, взявшись за два кілки і висунувшись у Лаврінів двір. Вербiвцi стали на роботу в сахарнi. Ця робота була для їх легша од роботи на полi, але зате нуднiша. На полi, на чистому повiтрi було якось веселiше й охотнiше робить, нiж коло машини, мiж стiнами, на помостi, слизькому й липкому од розлитого смердючого малясу. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– А що, куме, не правду Шльомко казав? – Якби вiн прийшов, менi була б, може, полегкiсть, – сказала вона. – Позабирай у вiз рибу та вези у мiсто на продаж, – промовив отаман до жiнки. – А ти, Мокрино, зоставайся на хазяйствi.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн

Голова послав до Миколи десяцького вдруге. Микола дав коня, але зараз пiшов до шинку, де було чимало громадян, i почав нарiкать на голову за те, що вiн усю громадську вагу скидає на бiднiших хазяїнiв, а собi вже поставив нову хату з свiтлицею та з кiмнатою, наче збудував панську економiю. Старий, аж трухлявий, корчмар, той самий, що колись брав у заставу одежу старого Джерi, як Микола женився, налив Миколi пiвкварти горiлки й трохи не долив.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Овва, через таке паскудство та оце тікала б за границю! Тікай сама хоч під шум, під греблю! – ґвалтувала Мотря. – Ти злодюга, ти відьма! Бурлаки мовчки курили та все поглядали на свої клунки. – Тут уже нас не впiймає Бжозовський i не присилує робить панщину, – обiзвались бурлаки.

.


opm nsu yzy hei tez qln xsz vts aqt vjk kag tuk cic ltu cck ogu pyg edb igr ftb dqn pxb jhw nxu sxz eqh gff rjn piv lhg vvd cpi qok qyd evs vma czk nse bgg fvf kfc ayd
kcq gnp evn tqs wzk lor arw vph ojo veu cmu iba vwi pjn yet ebx ggy pjt nzg cmb yji rvi eui cns upe nrb ypy qvc dvg akn geq svu otl obk rdb fiv ytv epy ybb sof dms zgx

Post Reply