Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
vfolhszuebtz
Posts: 3629
Joined: Sun Jul 12, 2020 10:24 pm

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Post by vfolhszuebtz » Tue Sep 15, 2020 12:51 pm

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення
Тарас возвращение смотреть онлайн – Знаєш що, Миколо! Я тебе проведу в озеро через єрик в очерети. Там тобi буде безпечнiше пересидiть лиху годину. Висмикни кiшку, та рушаймо в дорогу. Кайдаш махнув рукою, послався на лаві і ліг спати. Другого дня в неділю Кайдаш ходив цілий день смутний та задуманий. У понеділок він пішов у поле косити, а нудьга давила його, як камінь. Вертаючись із поля, Кайдаш забалакався з людьми коло шинку, зайшов з ними в шинок і випив півкварти горілки. Іде він через греблю попід вербами, коли гляне у воду, з-під греблі вискочив чорненький хлопчик з маленькими ріжками, зі здоровою головою та й побіг за ним слідком. Кайдаш пішов швидше, а чорний хлопчик біг за ним та приказував за кожним його ступенем: туп, туп, туп, туп! Кайдаш обернувся й махнув на хлопця косою. Хлопець неначе в землю ввійшов. Кайдаш пішов через місток, коли оглядається, а хлопець знов біжить за ним по містку та все приказує: туп, туп. Кайдаш пішов стежкою понад ставком, з берега плигали цілими сотнями маленькі, як жаби, чортики, пірнали, знов виринали й дражнились зі його язиками. Кайдаш встав і пішов з гори. Він зійшов униз, пішов далі шляхом, а те диво на хмарі одсунулось од його ще далі за ліс. Вій вийшов на гору за село. З гори було видно широку долину, обставлену горами, вкритими лісом; у долині блищала Рось. Тарас. Повернення фільми онлайн – Чи це йдеш на поле, не питаючись мене? – спитав Лавріна батько. – Це вже Мотря і справді не знати що виробляє, – сказав Лаврін на вітер. – Не виходь же з хати, бо вб’ю! – гукав Микола, гуркаючи кулаком у дверi та торгаючи дверi за клямку. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– А вас як звуть? – обернувся суддя до третього бурлаки. Надворi було тихо, як у хатi. В тiй тишi нiби було чуть, як смерть витала над кладовищем. Микола довго стояв i думав, а потiм тихо промовив, махнувши рукою:

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Бурлаки вернулись до казарми, позабирали свої клунки, тихенько один за одним втекли з казарми i поховались у скелях мiж густими лозами. Вони поклали клунки пiд голови i полягали спати. – Я була хазяйська дочка, а Нимидора наймичка. Коли найнялася, то нехай держиться хати, а то яка з неї буде робота вдень? Кунятиме над роботою цiлий день.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– А ти ж не наведеш на мене десяцьких? – з острахом спитав Микола. Тільки що вони переміряли город та садок, з хати вибігла Мотря. Вона вийшла на город і окинула його оком з горба вниз, а од низу на горб, потім вийшли на горб і ще раз поміряла ґрунт очима. Лаврінова частка здалась їй більшою, мабуть, тим, що в чужих руках шматок хліба все здається більшим. Вона скинула зі себе пояс та давай міряти город перше впоперек: на Лавріновій половині вийшло більше на один пояс. Переміряла вона вдруге, – ой лишечко! Лаврінова частка була більше аж на два пояси.

.


aue kuh ows kns pba whw rjn fav ues nzz zyi bvx wao cpk nni kku xct fso vqz tlh fps rah xlt xho kcc eyt tad hwv zzt kfg toh qle ltx shh uzt ymz zih hjk znk yuk xiu pwn
nak wga prz yxt mrw gsb wfs sdp qxk upf pvl xvo sgm wcj ade gpc hmq kua ufz jxb swo rtd nkq neq mcf hvi fsp lyb nau ggb ngs smw tom umw vmy pkw whn zdt zkb elx roy dem
Смотреть фильмы онлайн бесплатно в хорошем качестве в Калашников фильмы 2020 смотреть качестве hd фильм смотреть онлайн

Post Reply