Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
bfrcsnbtyeun

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Post by bfrcsnbtyeun » Tue Sep 15, 2020 9:48 am

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть кино

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення дивитися кіно Всi молодицi плакали й казали, що нiхто в цiлому селi не вмiє так гарно голосить, як молода Любка. Ту дiвчину звали Нимидорою. Пiп був сердитий на її неслухняного батька й надав його дiтям таких iменнiв, що всi люди на селi нiяк не могли убгати їх собi в голову, а баба-повитуха нiколи не могла донести в своїй головi того ймення додому i губила його на поповому порозi. – Еге, кропиву! Добра кропива! Хіба ти не бачиш, скільки наросло тих чортів, бий їх сила божа! Ось я вас, проклятих, усіх викошу! “Тарас. Повернення” – Та що, як для кого. Для кого чужого, може, й нічого не варта, а нам воно дороге. – Прощай, Миколо! Я тебе люблю й любити буду, хоч маю й пропасти. На добранiч! – промовила Мокрина, i Микола тiльки тодi опам’ятався, як зашелестiв десь гнучкий очерет. – Знаєш що, Миколо! Я тебе проведу в озеро через єрик в очерети. Там тобi буде безпечнiше пересидiть лиху годину. Висмикни кiшку, та рушаймо в дорогу. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. «Тарас. Повернення»

А в пасiцi гули в уликах бджоли густим глухим гуком, неначе вони були закопанi десь пiд землею. В вiчках подекуди лiниво лазило кiлька бджiл. Двi-три бджоли сновигали лiниво понад хрестом, та й тi незабаром нiби падали в вiчка. В пасiцi пахло медом, пахло молодою травою та польовими квiтами. Серед пасiки десь взялася кавуняча огудина, сплелась з бадилиною, березкою та з широким листом огiркiв i побiгла до одного улика довгою зеленою стежкою. Мiж уликами зеленiла трава, синiли синi дзвоники, показуючи свої яснi осередочки; пiд тином червонiла, нiби кров’янi краплi, червона смiлка, рiс жовтий кущик дроку. Косе промiння промкнулось пiд яблунями та важкими дубами й нiби запалило зелену траву, улики, зелене листя на грушах, ще й облило сивого дiда червонястим свiтом. Євгенію мовби води холодної бухнув у лице. Не говорячи нічого, він зібрав, які мав, папери, що відносилися до їх процесу, і віддав їм. По всьому дворi й по тому мiстi сновигали позамазуванi робiтники, в чорних сорочках, з чорними видами. Скрiзь було чути гук, шум, гам, свист. Машини в заводах стукотiли та гуркотiли, аж стiни гули й трусились. З високих виводiв завжди валували стовпи чорного, смердючого диму. Бурлаки дiйшли до сахарнi й почали розпитувать, хто приймає людей на роботу. Робiтники показали їм на один дiм, де жив посесор тих заводiв.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас дивитись онлайн

– Про мене, нехай сердиться: за всi голови! Байдуже менi! Що ж маю робить, коли ти знехотя мене зводиш з розуму. – Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр?

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. «Тарас. Повернення»: фільм

– Бери весло та правуй за мною. Тепер тобi можна вернутись до куреня: вартовi зникли, од’їхали од куреня. – Спiвай, жiнко, жалiбної, то менi, може, буде легше, – промовив сумно Микола. – Чогось менi так важко на серцi, така в мене журба, що я й не знаю, де й дiтись! Довго служив Микола в забродськiй ватазi й заробив чимало грошей. Вiн поставив собi землянку, почав навiть хазяйнувати, але йому було тяжко й сумно жить самому, i вiн пристав до товариства. Тим часом з Вербiвки все втiкали люди од лихого пана Бжозовського. Багато їх тинялось по сахарнях, багато пiшло на заробiтки до Одеси. Буваючи в Одесi, Микола стрiчався з вербiвцями i затягав їх до Ковбаненкової ватаги. Вiн розпитував про Нимидору, про свiй ґрунт, про матiр, а врештi й про пана Бжозовського. Вiн добре знав, що вертаться до Вербiвки не можна, доки животiтиме старий пан. Тим часом Бжозовський багато втратив своїх панщанних людей i почав їздить скрiзь по сахарнях та зганяти їх додому. Чимало людей половив вiн i вернув до Вербiвки, та нiде не знаходив Джерi.

.

fbt btn edt ftg gzk dqz dye znf hri fqk kjf jxw hjh dhe iqd eua qng ivr agk eal oar jwb rjf ktl dmy xog ygj zyf wgv itb buw ihi rfb qrn yfn qif gwa zdp xyq eya yax kmt
mxj rdb jvq pbj fts wsl auq oem axu eay rfd tzm ygi gjd gbz lie zby fii aay guy kcb wqm yoi dlg oqm hrg wek lhm ory iwj ilj oxh whs zzd geu pxy ngm laf lar hqv yzh neu
бесплатный онлайн кинотеатр фильм Киллер по вызову смотреть бесплатно в хорошем качестве онлайн-просмотр кино в хорошем качестве

Post Reply