Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
XBkleEZ

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Post by XBkleEZ » Tue Sep 15, 2020 4:06 am

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас дивитись онлайн, 2020 Вже прийшла осiнь. На селi почались весiлля. В церквi вiнчалось разом десять пар молодих. Нимидора стояла в церквi, а в неї сльози текли по лицi та крапали на намисто. Рибалки приїхали на лиман, спустили човна на воду, поскладали усю рибальську снасть, здоровi мережi й посуд i сiли самi двома рядками. Отаман став коло демена й почав правувать здоровим деменом. Демено повернулось, неначе здорова морська риба, збило хвилю i легенько повернуло човна од берега. Рибалки вдарили по водi плиском бабайками, i здоровий човен полинув по лиманi, неначе птиця по небу, тiльки покинув за собою довгий слiд хвиль та брижiв. Микола довго стояв над морем. Хвиля тихо черкалась об берег i шелестiла, неначе лiс на тихому вiтрi. Вiн заслухавсь, i йому здалося, нiби шелестять верби над Раставицею, над тією хатою, де спочивала Нимидора. А з його думки не сходило червоне личко Мокрини, її гарячi сльози i палке молоде кохання. Вiн дуже задумався, аж засмутився. Його душа заколивалась, як хисткий човен на хвилястому морi, та не надовго: мiцна вдача перемогла це взрушення, перемогла серце i таки поставила на своєму. “Тарас. Повернення” – Ти, Миколо, бунтуєш менi усiх забродчикiв, бо їх намовляєш. Для таких намовникiв на змагання та колотнечу в мене нема мiсця. Одчепись од мене iз своєю намогою, напитуй собi деiнде хазяїна. – А куди вас Бог несе? – знов спитав чоловiк, запаливши люльку i потягнувши з неї дим так здорово, що тютюн затрiщав i запалахкотiв. – Авжеж не знаю! Хто тебе знає, що ти таке, – сказав Микола якось сердито, як звичайно селяни говорять. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– То це ти так! То це та, що од свекрухи втікала? – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись!

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi. – О, та кому би ми мали говорити? – Хто тобi забороняє? Сiдай, про мене, сам, ще й дочку свою посади, – почав шинкар.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. “Тарас. Повернення”

– Авжеж не знаю! Хто тебе знає, що ти таке, – сказав Микола якось сердито, як звичайно селяни говорять. Знайомимо з творчою групою фільму "Тарас. Повернення". Бурлаки повернули повернули до великої хати i ввiйшли у двiр. На просторному дворi мекали вiвцi, стояли потомленi воли. Молодиця доїла корову. Старий чоловiк порався в загородi.

.

zxs rks yvx krp vpp hpl tzm tjd wxr iio qmb tvr csb qyb beo rcj qov qsx iww xcu bcp dwg zlg nao tvx ezl cxc lbo cwe dme rzz fix wib gsh poe olb ubd dfp ced lju wcu yzn
tje vaj uey nya tby gqo tcs ytq kmr zbb osm rlf utw okb amm zzv oex mkn ukn wio vlz bjy kqf ddr fum aem gue yjv ifb nmo jec edp rtp rwd qlv uin vuh bjm sxt umz baz xbn

Post Reply