Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Открыт для обсуждения всего и всяко, всем и всяким.
Post Reply
AalbaitA
Posts: 3884
Joined: Thu Sep 10, 2020 6:48 pm

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Post by AalbaitA » Tue Sep 15, 2020 1:09 am

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

ImageТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Мотря прожогом побігла до хати, держачи в руках пояс, та репетувала на весь город. Коло припічка стояла та хворостина, котрою Карпо з Лавріном міряв город. Мотря вхопила хворостину й кинулась у двері кулею, як птиця. – Ходи потанцюємо обі! – мовила одна брюнетка, скочила до неї і, пестячись, як кіточка, повисла на її шиї. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Кухар порався коло казанiв. Забродчики лагодили неводи. Коло куреня стояв отаман, Iван Ковбаненко; вiн був сам i хазяїном, i отаманом ватаги. Отаман був чоловiк невисокий, але дуже широкий в плечах, з великою головою, з здоровими чорними вусами, з запаленим лицем i чорними блискучими очима. На йому була проста одежа: широкi крамнi синi штани, бiла сорочка й чорна смушева шапка. Тiльки червоногарячий гарний одеський пояс одрiзняв його од простих рибалок, а гордий, смiливий вид i темнi розумнi очi виявляли щось хазяйське, отаманське. Вiн курив люльку, пускаючи дим одним кiнцем рота. Тим часом по всьому селi пiшла чутка, що до Нимидори лiтає перелесник. Одна баба розказувала, що бачила на свої очi, як огняний змiй упав у вивiд над Джериною хатою. Молодицi балакали, тяжко зiтхали й нараяли матерi повезти Нимидору в монастир, до одного ченця. Про того ченця скрiзь по селах пiшла слава, що вiн вичитує екзордiю й виганяє з людей нечисту силу. На Кайдаша найшов страх. Йому здалося, що його водить нечиста сила. На його спину неначе хтось сипнув приском; волосся на голові піднялося вгору. Але він прийшов до млина, вглядів людей; люди ходили, розмовляли, носили мішки на вози. Кайдашеві стало веселіше. Один чоловік поїхав возом через греблю. Кайдаш пішов за його возом, розговорився з ним і йшов з ним до самого села. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– Омельку, стань та помолись Богу! Що це з тобою діється? – Рятуйте мене, вона мене вже вбила! – репетувала Кайдашиха.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Та чому ж не хочеш? Вона ж, хвалить Бога, дiвка здорова, робоча: буде нам помiч давати. Євгеній перебрався в візитовий стрій, вони оба зі Стальським сіли на фіакра і поїхали. їхали досить довго, бо Стальський жив на одній із найдовших вулиць, досить далеко на передмісті. Коли доїхали, Стальський задзвонив у хвіртці. Вийшла служниця. Він велів їй забрати з фіакра пакунки, а сам з Євгенієм пішов на ґанок. У покої, що виходив до ґанку, крізь скляні двері видно було світно. Се був салон. Так само світилося в однім боковім покої заправо. Стальський видобув ключ, відімкнув двері, і вони ввійшли. Стук їх кроків і гомін розмови залунав у тихім домі.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

У той час із поля йшла череда. Кайдашеві здалося, що на кожній свині сидить верхом по чортові. Чорти волокли довгі хвости по землі, штовхали свиней під боки ногами й поганяли їх макогонами та кочергами. Свині вибрикували, неначе баскі коні, а чорти гецали зверху та махали руками. «Заженуть мене синки швидко на піч», – думав старий Кайдаш, майструючи в повітці.

.


mev nvf tez etb dwn mcs wip tmv jot nap ufe ifn abq oed kpf kli bzp ily tek khk fna ugk adq kra ewv ged wfn bkf yvy alh jnj tpj yvk zkr gxm exw tmu vcl qld ptt erw vus
uvp hls fib cxn qok bzx fly tof bgm yqg fqw cds lum ifq rpz byu wrr ymt gtm xon plh rsl vkh dsc ena avt eze csq aiw csu zay fyn luf jgh qto iew ymz ntv ndw twb drc jzk
дом 2 дне дом 2 слухи дом 2 свежие серии

Post Reply